Smärre bruksslitage, möjligen förkortad? signerad med studiohanden, höjd 21 cm.
1 200 SEK | 2016-08-28 20:04 |
1 100 SEK | 2016-08-28 20:04 |
950 SEK | 2016-08-28 20:04 |
650 SEK | 2016-08-28 20:03 |
75 SEK | 2016-08-18 16:44 |
50 SEK | Startpris |