17/1800-tal, furu, bruksslitage, höjd 22 cm
300 SEK | 2016-08-28 20:25 |
250 SEK | 2016-08-28 20:25 |
175 SEK | 2016-08-28 20:24 |
125 SEK | 2016-08-16 22:17 |
50 SEK | 2016-08-11 22:21 |
50 SEK | Startpris |