Bl.a. iittala, Rörstrand, Tilgmans m.m. Bruksslitage, skador förekommer.
600 SEK | 2016-08-28 20:29 |
550 SEK | 2016-08-28 20:29 |
150 SEK | 2016-08-22 16:06 |
125 SEK | 2016-08-21 21:57 |
100 SEK | 2016-08-14 21:34 |
50 SEK | 2016-08-12 23:34 |
50 SEK | Startpris |