Tortoise glaze, 1760-1780, bruksslitage, lagning, nagg på insidan av lock, höjd ca 13 cm.
600 SEK | 2016-08-28 20:32 |
550 SEK | 2016-08-21 13:46 |
450 SEK | 2016-08-23 11:14 |
50 SEK | Startpris |