Tidigt 1800-tal, mindre nagg på lock, bruksslitage, höjd 42 cm.
800 SEK | 2016-08-28 13:56 |
750 SEK | 2016-08-28 07:58 |
550 SEK | 2016-08-27 15:32 |
450 SEK | 2016-08-26 21:43 |
450 SEK | 2016-08-27 11:14 |
300 SEK | 2016-08-24 11:24 |
200 SEK | 2016-08-22 20:43 |
150 SEK | 2016-08-22 19:22 |
50 SEK | 2016-08-19 08:19 |
50 SEK | Startpris |