Omkring sekelskiftet 18/1900-tal, senare klädsel, bruksslitage, längd 190 cm.
2 000 SEK | 2016-08-28 16:45 |
1 900 SEK | 2016-08-28 18:01 |
1 600 SEK | 2016-08-28 17:24 |
800 SEK | 2016-08-28 12:49 |
125 SEK | 2016-08-28 00:31 |
75 SEK | 2016-08-14 20:34 |
50 SEK | 2016-08-09 19:19 |
50 SEK | Startpris |