Omkring sekelskifte 18/1900-tal, krackeleringar, nyare ram, rammått 30 x 60 cm.
600 SEK | 2016-08-28 19:11 |
550 SEK | 2016-08-28 13:45 |
500 SEK | 2016-08-27 22:20 |
300 SEK | 2016-08-19 22:23 |
50 SEK | Startpris |