2 st, brons, bruksslitage, nagg i socklarna, höjd inkl. sockel 12 cm.
1 500 SEK | 2016-08-28 19:01 |
1 400 SEK | 2016-08-28 19:01 |
900 SEK | 2016-08-28 19:00 |
300 SEK | 2016-08-21 22:04 |
175 SEK | 2016-08-14 14:47 |
175 SEK | 2016-08-21 18:43 |
50 SEK | Startpris |