Tidigt 1900-tal, vitrinöverdel, ek med blyinfattat glas i luckor, bruksslitage, 98 x 29 cm, höjd 104 cm.
450 SEK | 2016-08-28 19:19 |
400 SEK | 2016-08-15 10:11 |
350 SEK | 2016-08-22 22:14 |
50 SEK | Startpris |