Mahogny, slutet av 1800-tal, avtagbar överdel, skador på krön, 97 x 60 cm, höjd 165 cm.
1 600 SEK | 2016-08-28 19:23 |
1 500 SEK | 2016-08-28 18:38 |
1 400 SEK | 2016-08-28 14:38 |
500 SEK | 2016-08-26 21:39 |
125 SEK | 2016-08-24 22:35 |
100 SEK | 2016-08-18 00:46 |
75 SEK | 2016-08-12 07:21 |
50 SEK | 2016-08-09 19:42 |
50 SEK | Startpris |