Signerad samt numrerad (109/125), bildmått 40 x 40 cm.
300 SEK | 2016-09-04 17:51 |
250 SEK | 2016-09-03 11:34 |
200 SEK | 2016-08-24 19:06 |
175 SEK | 2016-08-28 21:22 |
75 SEK | 2016-08-26 22:13 |
50 SEK | Startpris |