1800-tal, bruksslitage, sprickor, höjd 21 cm.
600 SEK | 2016-09-04 19:38 |
550 SEK | 2016-09-04 19:38 |
400 SEK | 2016-09-04 19:37 |
300 SEK | 2016-08-22 22:15 |
100 SEK | 2016-08-30 00:34 |
50 SEK | Startpris |