Mitten av 1800-tal, mahogn, tre iläggsskivor á ca 50 cm, delvis solblekt, äldre lagningar, diam. utan ilägg 118 cm.
2 400 SEK | 2016-09-04 19:40 |
2 200 SEK | 2016-09-04 19:40 |
1 700 SEK | 2016-09-04 19:39 |
950 SEK | 2016-09-04 19:38 |
850 SEK | 2016-09-03 19:30 |
750 SEK | 2016-09-03 18:40 |
600 SEK | 2016-08-30 11:10 |
550 SEK | 2016-08-28 16:20 |
50 SEK | Startpris |