3 utdragslådor, smärre bruksslitage, mindre repor på skiva, skada på handtag 75 x 38, höjd 70 cm
500 SEK | 2016-09-04 19:41 |
450 SEK | 2016-09-04 19:41 |
300 SEK | 2016-09-04 17:37 |
50 SEK | 2016-08-23 23:16 |
50 SEK | Startpris |