20 delar, bruksslitage, första hälften av 1900-tal.
350 SEK | 2016-09-04 19:48 |
300 SEK | 2016-09-03 16:59 |
250 SEK | 2016-08-24 15:57 |
75 SEK | 2016-08-31 09:16 |
50 SEK | Startpris |