"Eka", signerad samt daterad på baksida, 25 x 36 cm.
400 SEK | 2016-08-29 20:23 |
350 SEK | 2016-09-01 19:43 |
125 SEK | 2016-08-20 19:47 |
100 SEK | 2016-08-17 00:06 |
50 SEK | Startpris |