Signerad samt numrerad (199/225), spricka i glas, 43 x 59 cm.
200 SEK | 2016-08-23 18:03 |
200 SEK | 2016-08-31 19:46 |
50 SEK | 2016-08-20 13:09 |
50 SEK | Startpris |