Brons, bruksslitage, nagg i sockel, höjd inkl. sockel 21 cm.
1 400 SEK | 2016-09-03 11:46 |
1 300 SEK | 2016-09-04 19:02 |
850 SEK | 2016-09-04 19:02 |
350 SEK | 2016-08-26 11:23 |
300 SEK | 2016-08-16 09:56 |
200 SEK | 2016-08-16 14:10 |
50 SEK | Startpris |