Signerad samt daterad 76, bildmått 11,5 x 9,5 cm.
250 SEK | 2016-09-04 19:24 |
200 SEK | 2016-09-04 13:44 |
200 SEK | 2016-09-04 17:17 |
100 SEK | 2016-09-01 09:17 |
75 SEK | 2016-08-24 22:54 |
50 SEK | 2016-08-17 19:07 |
50 SEK | Startpris |