Förgyllt tenn, bruksslitage, längd 4 cm.
750 SEK | 2016-09-11 19:04 |
700 SEK | 2016-09-05 22:40 |
650 SEK | 2016-09-03 20:10 |
50 SEK | 2016-08-27 12:44 |
50 SEK | Startpris |