Ej signerad, smärre bruksslitage, mindre repor, höjd 30 cm.
400 SEK | 2016-09-11 19:46 |
350 SEK | 2016-09-11 19:45 |
250 SEK | 2016-09-11 19:45 |
175 SEK | 2016-09-11 19:45 |
125 SEK | 2016-09-11 19:45 |
50 SEK | Startpris |