1900-tal, vridbara fack, bruksslitage, 38 x 25 cm, höjd 24 cm.
650 SEK | 2016-09-11 20:15 |
600 SEK | 2016-09-11 20:15 |
350 SEK | 2016-09-11 20:14 |
175 SEK | 2016-08-25 06:56 |
50 SEK | Startpris |