Tyskland, 1950/60-tal, ihopfällbar med brickor i laminat, stomme i kromad metall, bruksslitage, rost, 67 x 41 cm, höjd 77 cm.
400 SEK | 2016-09-11 20:17 |
350 SEK | 2016-09-11 20:17 |
250 SEK | 2016-09-11 20:16 |
200 SEK | 2016-09-02 18:45 |
150 SEK | 2016-09-11 20:16 |
100 SEK | 2016-09-11 20:16 |
50 SEK | 2016-08-25 12:34 |
50 SEK | Startpris |