Omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, rost, längd 53,5 cm
125 SEK | 2016-09-11 15:13 |
100 SEK | 2016-09-11 20:19 |
50 SEK | 2016-08-27 13:40 |
50 SEK | Startpris |