Signerad samt numrerad under passpartout (62/200), 47 x 58 cm.
100 SEK | 2016-09-11 20:23 |
75 SEK | 2016-09-11 18:00 |
50 SEK | 2016-09-08 21:16 |
50 SEK | Startpris |