Teak, med en iläggsskiva, bruksslitage, ben med lagning, diam. 105 cm, ilägg á 59 cm.höjd 73 cm.
1 600 SEK | 2016-09-11 20:24 |
1 500 SEK | 2016-09-11 16:49 |
1 300 SEK | 2016-09-11 18:11 |
900 SEK | 2016-09-10 12:50 |
50 SEK | Startpris |