Göteborgsmotiv, signerad samt numrerad (223/350), 56 x 88 cm.
250 SEK | 2016-09-11 20:31 |
200 SEK | 2016-09-11 20:30 |
100 SEK | 2016-09-11 18:59 |
75 SEK | 2016-09-05 16:06 |
50 SEK | Startpris |