Finland, signerad samt numrerad (862/2000), fint skick, höjd 7,6 cm.
2 800 SEK | 2016-09-11 19:01 |
2 600 SEK | 2016-09-11 19:01 |
1 900 SEK | 2016-09-11 19:00 |
1 500 SEK | 2016-09-11 19:00 |
1 300 SEK | 2016-09-11 17:48 |
1 000 SEK | 2016-09-10 14:49 |
950 SEK | 2016-09-11 12:25 |
800 SEK | 2016-09-05 22:39 |
300 SEK | 2016-08-30 10:33 |
50 SEK | 2016-08-24 19:21 |
50 SEK | Startpris |