1800-tal, otydlig signatur, 57 x 75 cm. Skador på duk.
2 400 SEK | 2016-09-11 19:13 |
2 200 SEK | 2016-09-11 19:13 |
175 SEK | 2016-09-07 22:38 |
150 SEK | 2016-09-07 11:52 |
125 SEK | 2016-09-07 00:03 |
75 SEK | 2016-08-29 00:22 |
50 SEK | 2016-08-26 13:33 |
50 SEK | Startpris |