Vinterlandskap, signerad samt daterad 1941, 68 x 83 cm.
750 SEK | 2016-09-11 19:15 |
700 SEK | 2016-09-11 19:15 |
250 SEK | 2016-09-11 18:57 |
100 SEK | 2016-08-25 18:49 |
50 SEK | Startpris |