Signerad, smärre bruksslitage, mindre nagg längs mynning, höjd 26,5 cm.
450 SEK | 2016-09-11 19:16 |
400 SEK | 2016-09-11 19:16 |
350 SEK | 2016-09-11 19:16 |
250 SEK | 2016-09-11 18:52 |
200 SEK | 2016-09-01 23:25 |
175 SEK | 2016-08-31 20:37 |
150 SEK | 2016-08-26 13:09 |
50 SEK | Startpris |