Bruksslitage, mindre nagg, höjd 30 cm.
350 SEK | 2016-09-11 19:21 |
300 SEK | 2016-09-03 16:14 |
125 SEK | 2016-09-06 09:20 |
75 SEK | 2016-08-29 00:23 |
50 SEK | 2016-08-24 19:27 |
50 SEK | Startpris |