Bruksslitage, skador, höjd 10-20 cm.
2 000 SEK | 2016-09-11 19:27 |
1 900 SEK | 2016-09-11 19:27 |
850 SEK | 2016-09-11 17:13 |
650 SEK | 2016-09-11 17:04 |
150 SEK | 2016-09-03 17:33 |
50 SEK | Startpris |