Omkring mitten av 1900-tal, smärre bruksslitage, höjd ca 75 cm
350 SEK | 2016-09-11 19:28 |
300 SEK | 2016-09-06 21:51 |
250 SEK | 2016-09-06 19:59 |
100 SEK | 2016-09-06 09:27 |
50 SEK | Startpris |