Tillskriven, tidigt 1900-tal, kinainspirerad, stilisiserad dekor, brännmärkt, furu, 3 utdragslådor, smärre bruksslitage, mindre skada vid understa lådans nyckelhål. 83 x 45, höjd 78 cm.
7 400 SEK | 2016-09-18 19:01 |
7 200 SEK | 2016-09-18 19:01 |
5 100 SEK | 2016-09-18 17:02 |
4 200 SEK | 2016-09-18 10:38 |
2 400 SEK | 2016-09-17 12:10 |
650 SEK | 2016-09-08 00:25 |
500 SEK | 2016-09-01 22:10 |
350 SEK | 2016-08-27 20:01 |
250 SEK | 2016-08-28 10:15 |
50 SEK | Startpris |