5 st, smärre slitage, signerade, höjd 2-10 cm.
950 SEK | 2016-09-18 15:16 |
900 SEK | 2016-09-18 13:31 |
600 SEK | 2016-09-16 15:44 |
200 SEK | 2016-09-04 21:41 |
100 SEK | 2016-09-07 22:00 |
50 SEK | 2016-09-02 12:59 |
50 SEK | Startpris |