Smärre bruksslitage, mahogny med mässingsdetaljer, mitten av 1900-tal, 82 x 37 cm, höjd 71 cm.
400 SEK | 2016-09-18 17:05 |
350 SEK | 2016-09-17 13:12 |
200 SEK | 2016-09-17 11:25 |
50 SEK | Startpris |