2 st, 1900-tal, smärre bruksslitage, fina sprickor, höjd 17 cm.
175 SEK | 2016-09-18 19:35 |
150 SEK | 2016-09-18 19:35 |
100 SEK | 2016-09-06 13:15 |
50 SEK | Startpris |