Tidigt 1900-tal, bruksslitage, höjd 78 cm.
175 SEK | 2016-09-18 10:47 |
150 SEK | 2016-09-18 19:45 |
100 SEK | 2016-09-18 18:31 |
50 SEK | 2016-09-11 13:17 |
50 SEK | Startpris |