Hårt slitage, fanérskador, mässingdetaljer, 30 x 30 cm, höjd 106 cm.
300 SEK | 2016-09-18 13:36 |
250 SEK | 2016-09-17 23:40 |
250 SEK | 2016-09-18 13:17 |
100 SEK | 2016-09-11 15:50 |
50 SEK | Startpris |