Valnöt, slutet av 1800-tal, bruksslitage, 52 x 38 cm, höjd 77 cm.
125 SEK | 2016-09-18 19:47 |
100 SEK | 2016-09-18 19:46 |
75 SEK | 2016-09-18 18:32 |
50 SEK | 2016-09-02 12:11 |
50 SEK | Startpris |