Ett par, första hälft av 1900-tal, bruksslitage, rost, höjd 94, bredd 84 cm per del.
750 SEK | 2016-09-18 17:47 |
750 SEK | 2016-09-18 19:03 |
650 SEK | 2016-09-08 20:59 |
250 SEK | 2016-09-04 10:17 |
200 SEK | 2016-09-03 23:32 |
50 SEK | 2016-08-29 15:21 |
50 SEK | Startpris |