Jugend, bruksslitage, glasyrkrackeleringar, höjd 19 cm, diam. 20 cm.
350 SEK | 2016-09-18 19:57 |
300 SEK | 2016-09-18 19:57 |
200 SEK | 2016-09-18 19:57 |
125 SEK | 2016-09-18 17:38 |
75 SEK | 2016-09-12 19:02 |
50 SEK | Startpris |