Smärre bruksslitage, sprickor samt nagg kan förekomma, 29 delar.
175 SEK | 2016-09-17 23:10 |
150 SEK | 2016-09-18 20:16 |
100 SEK | 2016-09-18 20:16 |
50 SEK | 2016-09-06 20:17 |
50 SEK | Startpris |