Teakfaner, 2 behållare, bruksslitage, fanerskador, 50 x 30, höjd 108 cm.
550 SEK | 2016-09-13 12:16 |
500 SEK | 2016-09-10 08:18 |
350 SEK | 2016-09-08 12:36 |
250 SEK | 2016-08-31 11:34 |
100 SEK | 2016-08-28 19:00 |
75 SEK | 2016-08-27 20:02 |
50 SEK | Startpris |