1800-tal, mahogny, smärre bruksslitage, 86 x 44 (88), höjd 76 cm.
150 SEK | 2016-09-18 19:15 |
125 SEK | 2016-09-18 15:23 |
100 SEK | 2016-09-03 23:15 |
50 SEK | Startpris |