3 st, lackerad björk med sitsar i formpressat teakfaner, smärre bruksslitage, stabila.
700 SEK | 2016-09-16 16:00 |
650 SEK | 2016-09-16 15:51 |
50 SEK | 2016-09-07 21:58 |
50 SEK | Startpris |