Teak, utdragsskivor på kortsidor, 1 st vändbar med schackbräde. Längd 150, bredd 65, höjd 50 cm smärre bruksslitage, mindre fanerskada underrede.
450 SEK | 2016-09-18 18:54 |
400 SEK | 2016-09-18 19:19 |
50 SEK | 2016-09-17 16:23 |
50 SEK | Startpris |