6 modeller, med etsad dekor, smärre bruksslitage, mindre nagg kan förekomma, höjd 9-21 cm.
250 SEK | 2016-09-25 19:26 |
200 SEK | 2016-09-24 22:17 |
125 SEK | 2016-09-25 18:06 |
50 SEK | Startpris |