Omkring 1930/40-tal, bruksslitage, 65 x 42, höjd 60 cm.
750 SEK | 2016-09-25 19:33 |
700 SEK | 2016-09-24 15:03 |
700 SEK | 2016-09-25 17:17 |
600 SEK | 2016-09-11 21:03 |
450 SEK | 2016-09-23 14:18 |
75 SEK | 2016-09-18 23:42 |
50 SEK | Startpris |